Новини
2012-03-03 08:29:27
Обласна фахова секція викладачів світової літератури ПТНЗ Хмельницької області

 

         Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 29 лютого 2012 року на базі ВПУ №25 м. Хмельницького проведено обласну фахову секцію викладачів світової літератури ПТНЗ на тему: «Організаційно-педагогічні умови забезпечення якості навчання світової літератури».

         В рамках роботи семінару М.Ф. Борилюк, методист відділу загальноосвітніх дисциплін НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області висвітлила вимоги щодо викладання предмета «Світова література», проведення контролю й оцінювання навчальних досягнень учнів та ознайомила учасників семінару з методичними рекомендаціями щодо створення навчально-методичної літератури.

         Наступним етапом семінару було відвідування та аналіз відкритого уроку на тему: «Україна в житті та творчості письменників світу», який проводила Г.В.Коротун, викладач ВПУ №25 м. Хмельницького. Урок було проведено на високому методичному рівні з використанням інноваційних педагогічних технологій.

В ході семінару  Е.П. Мітькевич, викладач світової літератури  ДПТНЗ "Кам’янець-Подільський професійний будівельний ліцей" поділилася досвідом роботи щодо формування творчої особистості учня шляхом вивчення великих епічних творів. М.М. Спаська, викладач світової літератури Нетішинського професійного ліцею  ознайомила з особливостями проведення виховної роботи з світової літератури в позанавчальний  час.

 

 

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області