Новини
2012-03-02 15:24:52
Конкурс фахової майстерності з професії "Слюсар з ремонту автомобілів" серед учнів ПТНЗ


Відповідно до планів роботи управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області на базі Вищого професійного училища №25 м. Хмельницького 01.03.2012 р. був проведений ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії "Слюсар з ремонту автомобілів" серед учнів ПТНЗ області.

У відкритті конкурсу взяла участь Л.К. Джус, заступник директора Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області.

У конкурсі взяли участь одинадцять учасників з професійно-технічних навчальних закладів, де опановують дану професію.

Програма конкурсу передбачала виконання завдань теоретичного та практичного турів. Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: "Спецтехнологія", "Допуски і технічні виміри", "Технічне креслення", "Матеріалознавство", "Охорона праці" та включав виконання тестових завдань на персональному комп’ютері (60 питань). 

Завдання практичного туру включали :

1) виготовлення натяжного гвинта слюсарної ножівки;

2) демонтаж і монтаж переривника-розподільника з регулюванням зазору між контактами;

3) встановлення теплового зазору в клапанному механізмі легкових автомобілів (ВАЗ 2101-2106).

Роботи конкурсантів оцінювало авторитетне журі, до складу якого входили:

В.В. Багрій, директор сервісного цеху головного підприємства ПАТ "Хмельниччина - Авто" (голова журі); М.П. Стасюк, методист відділу професійної підготовки Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області; В.А. Голдобін, голова обласної фахової секції ІПП з професії "Слюсар з ремонту автомобілів". 

Журі обласного конкурсу відзначило високий рівень професійної майстерності і творчості учасників конкурсу.

Переможець обласного конкурсу фахової майстерності – Сова Вячеслав Віталійович, учень Вищого професійного училища №4 м. Хмельницького, який представлятиме Хмельницьку область на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії "Слюсар з ремонту автомобілів", що відбудеться 19 - 23 березня 2012 року на базі Чернівецького професійного машинобудівного ліцею.

      

   

2020-02-20 10:03:31
Вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 січня 2020 року відбувся вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О на тему «Формування ключових компетентностей на уроках математики».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області