Обласна фахова секція

Обласна фахова секція

педагогічних працівників професій «Секретар керівника», «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», Офісний службовець (бухгалтерія)», «Діловод», «Адміністратор», «Касир ( на підприємстві,  в установі, організації)», «Касир ( в банку)», «Оператор поштового зв’язку»

 

Голова секції – Хоптяр Ірина Миколаївна, заст. директора з НВР, викладач ДНЗ «Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти».

Співголова секції    – Воробйова Олена Анатоліївна, майстер виробничого навчання, викладач ДНЗ «Деражнянський центр професійної освіти».

Координатор секції – Кирилюк Інна Михайлівна, методист лабораторії професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

Склад обласної фахової секції

 

Дата

проведення

Тема засідання

Місце проведення

Березень

2019 року

Основні засади реалізації компетентісно-модульного підходу до підготовки кваліфікованих робітників економічних професій, поштового зв’язку та діловодства

НМЦ ПТО ПК

Жовтень

2019 року

Актуальні проблеми формування професійних компетентностей майбутніх кваліфікованих робітників економічної сфери відповідно до вимог сучасного   ринку праці

ВПУ №25 м.Хмельницького

 

2019-09-18 16:06:58
Особливості організації виховної роботи та діяльності психологічної служби в ЗП(ПТ)О в 2019/2020 н.р.

13 вересня 2019 року в Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області в рамках роботи обласних фахових секцій заступників директорів з навчально-виховної роботи, практичних психологів і соціальних педагогів було проведено семінар на тему «Особливості організації виховної роботи та діяльності психологічної служби в закладах професійної (професійно-технічної) освіти в 2019/2020 н.р.».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області