Обласна фахова секція

ОБЛАСНА ФАХОВА СЕКЦІЯ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ  ПРОФЕСІЙ «СЛЮСАР З РЕМОНТУ  КОЛІСНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ», «РИХТУВАЛЬНИК КУЗОВІВ»   

Голова секції: Ластовецький Олександр Миколайович, викладач Вищого професійного училища №4 м. Хмельницького.

Співголова секції: Загіка Володимир Сергійович, майстер виробничого навчання Вищого професійного училища №25 м. Хмельницького.

Координатор секції: Стасюк Микола Павлович, методист лабораторії професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

 

Склад обласної фахової секції

 

Дата проведення

Тема засідання

Місце проведення

Травень

2021 року

Соціальне партнерство як основна форма взаємодії ЗПО із виробництвом у процесі підготовки кваліфікованих робітників з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»

ДНЗ «Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти»

Жовтень

2021 року

Реалізація компетентнісного підходу на уроках теоретичного та виробничого навчання із застосуванням інноваційних технологій

НМЦ ПТО ПК

 

2021-03-03 20:51:14
Відбувся вебінар викладачів предмету «Громадянська освіта»

25 лютого 2021 року відбувся вебінар для викладачів громадянської освіти ЗПО з проблеми: «Формування компетентностей на уроках громадянської освіти». На вебінарі Вороною Ю.В., методистом НМЦ ПТО ПК, координатором секції суспільних викладачів висвітлено питання «Формування ключових компетентностей на уроках громадянської освіти в умовах змішаного навчання – труднощі та шляхи вирішення» та здійснено аналіз навчального контенту для суспільно-гуманітарних дисциплін та блогів викладачів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області